Antiradary Beltronics – Špička na trhu

Proč antiradary Beltronics?

Beltronics USA, Inc. je jedním z největších světových výrobců antiradarů. Společnost Beltronics byla založena v roce 1967 a má za sebou téměř čtyřicetiletou historii. Disponuje rozsáhlým výrobním a vývojovým centrem a hlavní sídlo má v Ohio, USA. Měsíčně vyrobí několik desítek tisíc kusů antiradarů a zásobuje s nimi především Spojené státy a Kanadu. V posledních letech začíná pronikat i na Evropský trh s antiradary ve verzích EURO. Antiradary Beltronics ve verzi EURO jsou v prodeji od roku 2007 a za tři roky od započetí jejich prodeje v Evropě se staly nejprodávanějšími antiradary v Evropě.

Legislativa:

Radarové detektory jsou v České republice povolené.

Jízda se zapnutým antiradarem není v ČR zakázána žádným zákonem, vyhláškou nebo předpisem. Zákon číslo 361/2000 Sb. zakazuje jen použití aktivních prostředků, které mohou rušit nebo jinak ovlivňovat radary. Použití pasivních radarových detektorů, které pouze přijímají radarový signál zákon nijak neomezuje ani nezakazuje.

Propojení antiradaru s vozidlem:

Dalším příjemným doplňkem u antiradaru Beltronics STi-R PLUS EU je možnost zapojení stávající řídící jednotky na CANovou sběrnici vozidla. Tím již nebude nutné instalovat ovládací prvky detektoru a budete mít možnost zapnutí, vypnutí a nastavení třeba tlačítky na volantu nebo jiným stávajícím ovládacím prvkem a to vše dle komfortního systému vozidla.

Antiradar je správná volba:

Pořiďte si Antiradar Beltronics ještě dnes a získáte tak účinnou zbraň pro ochranu vaší bezproblémové a ničím nerušené jízdy.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.