Čas vyrazit k vodě! Využijte slevy a cestujte zajímavě a přitom levně!

Léto už je tady a s ním i čas odpočinku a relaxace. Letní dovolená nám nejen pomáhá zbavit se stresu, ale pobyt na čerstvém vzduchu prospívá také našemu zdraví. K dokonalému létu samozřejmě patří slunce a voda – ideální volbou je tedy letní dovolená u vody. A k té samozřejmě patří koupání, plavání a vodní sporty, jako např. windsurfing, vodní lyžování, jízda na kajaku nebo na raftu atd.

Každý odpočívá po svém, někdo jezdí rád k moři nebo poznává cizí země, jiný jezdí na kole, chodí po horách nebo jen tak leží u vody a užívá si příjemné chvíle odpočinku. Toužíte-li i vy po příjemné letní dovolené, rozhodně si nenechte ujít slevy na pobyty u vody, které naleznete na slevovém portálu NewGo.cz.

Dovolená na jižní Moravě

Tato jihovýchodní část České republiky okouzlí návštěvníky svou rozmanitostí. Nabízí spoustu kulturních i přírodních památek a nepřeberné možnosti jak zde prožít dovolenou. Můžete navštívit plovárny, přírodní koupaliště, rybníky nebo přehrady. Využijte slevy na dovolenou a dopřejte si příjemné ubytování nebo gastronomické speciality. Jižní Morava je zejména vinařská oblast, která paří mezi nejstarší v Evropě. Máte-li rádi víno, rozhodně si nenechte ujít slevy na vinařské pobyty na jižní Moravě s degustací vína.

Slevové pobyty pro rodiny s dětmi

Na Jižní Moravě se nachází jeden z nejatraktivnějších kempů této oblasti – Vranovská pláž. Pobyt v tomto zařízení nabízí spoustu vodních radovánek, které oceníte nejen vy, ale určitě i vaše děti. Je zde vybudován tobogán a množství dalších vodních atrakcí. V areálu je i spousta restaurací a centra volnočasových aktivit, které zaručují příjemnou dovolenou. Vychutnejte si relaxaci a odpočiňte si v této krásné přírodě. Využijte k tomu slevy na pobyt pro rodiny s dětmi na Vranovské přehradě. Nabízíme různé typy ubytování, od jednoduše zařízených chatek, až po ubytování v penzionu s komfortním zařízením.

Dovolená s rybařením

Pokud nechcete své tělo vystavovat u vody na pláži a neumíte si představit dovolenou bez prutu a ryb, máme pro vás přímo u vody levné pobyty na chatě nebo na chalupě s možností rybaření. Můžete zde trávit příjemnou dovolenou s dětmi a odpočinout si zde můžou i vaši rodiče. Podívejte se na naše zlevněné pobyty pro seniory a doporučte příjemný pobyt i jim.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.