Hotel Tanečnica na Pustevnách

Chcete strávit dovolenou v hotelu, který se nachází na jednom z nejnavštěvovanějších a nejkrásnějších míst v celé České republice? Jeďte do Beskyd do hotelu Tanečnica. Tento tříhvězdičkový hotel se nachází na samém vrcholu Pusteven a obklopuje jej nádherná horská příroda. Hotel je díky nadmořské výšce 1018 metrů jedním z nejvýše položených hotelů v Česku a ročně jej navštíví tisíce návštěvníků. V případě, že byste i vy zde rádi strávili vaši dovolenou, zavítejte na stránky slevových portálů. Slevy na pobyty na českých horách vás mohou dostat do těch nejzajímavějších českých horských destinací.

Odpočinek u bazénu nebo tančení ve vinárně?

Hotel Tanečnica nabízí všem svým hostům ubytování ve stylových pokojích s nádhernými výhledy do okolní krajiny. Díky horské lokalitě a malebné přírodě si hotel oblíbili hlavně milovníci turistiky a cykloturistiky, pro které se Pustevny stávají výchozím bodem pro jejich toulky horskou přírodou. V hotelu Tanečnica nalezneme 49 pokojů a jedno apartmá. Součástí hotelu je i malá posilovna a vnitřní vyhřívaný bazén, kde si můžete po náročném dni na horách odpočinout. Přímo v hotelu nalezneme i restauraci s bohatým výběrem českých i mezinárodních jídel a sezónních specialit. Opravdu ryzí valašské speciality i večery u cimbálu si pak můžete vychutnat v Kolibě u Záryša, která je rovněž součástí hotelu Tanečnica. K pobavení nebo oddychu během večera či pochmurného dne slouží vinárna s tanečním parketem, biliárd, stolní fotbálek a sauna.

Tipy na výlety – projížďka kolem Bečvy, lanové centrum a mnoho dalšího

Pustevny jsou propojeny s Trojanovicemi pomocí sedačkové lanovky, která vás doveze do údolí jen pár desítek metrů od místního lanového centra. Dalším krásným výletem je procházka z Pusteven k poutnímu místu na hoře Radhošť. Při této nenáročné procházce projdete kolem sochy Radegasta a budete se kochat nádhernými výhledy na beskydské vrcholky. Kdybyste rádi vyrazili na sportovní výlet, určitě vyzkoušejte sjezd na koloběžkách z Pusteven nebo se projeďte po cyklostezce z Horní Bečvy do Valašského Meziříčí. Cyklostezka vedená pestrou přírodou kolem Rožnovské Bečvy není vůbec náročná, je vedena po nově vybudovaných úsecích bez dopravy a naleznete na ní mnoho zajímavých míst. Využijte aktuální slevy na pobyty na horách a užijte si skvělou dovolenou na čerstvém vzduchu!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.