Hurá prázdniny! Jak si je ale užít?

Profesoři, učitelé, žáci a studenti po celém světě, se celý školní rok těší na dva měsíce svobody a bujarého veselí, které prožijí u vody, budou jezdit po výletech, menší děti navšíví všechny babičky a strýce ze všech kolen a, co je hlavní, nebudou trávit večery nad domácími úkoly a maminkám odpadne starost s děláním svačin. Nenechte si ujít slevy na pobyty a prožijte krásné léto!

Letní prázdniny jako příležitost

Zaměříme se především na děti a začneme u těch starších. Trendem dnešní doby je učit se jazyky. Co naplat, bez základů angličtiny dnešní moderní člověk neumí fungovat. Česko anglické reklamy na nás vyskakují na každém roku, herní konzole jsou převážně programované v anglickém jazyce a než přenastavíte jazyk, svoláváte dítka, ať vám s tím pomohou. A pokud váš puberťák zrovna nevyniká v cizím jazyce, letní prázdniny jsou skvělou příležitostí vyslat jej na zkušenou do světa.

Hloupý Honza se také vydal za kopce hledat své štěstí. A místo hloupého Honzy se vrátil sečtělý mladý muž, většinou s princeznou. Pohádky nás lecčemu přiučily a trend vydat se za hranice a nasbírat zkušenosti se opět vrací do módy. Pokud máte alespoň trochu zodpovědné děti, nebojte se je vyslat na zkušenou. Třeba jen na jeden měsíc, ať je úplně neokradete o prázdniny. Mladé slečny vyjíždí převážně jako au-pair do cizích rodin hlídat děti a nebo se vydají s partou přátel na sběr malin a jahod. Dospějí, nebydou zkušenosti, poznají spoustu nových přátel z různých koutů světa a zdokonalí jazykové dovednosti.

Jak o prázdninách zabavit malé děti?

Dva měsíce jsou dlouhá doba. Týden má dovolenou maminka, týden tatínek. Tím pádem máme o děti postaráno na čtrnáct dní. Díky bohu za babičky, které si s neskrývanou radostí berou vnoučky na prázdniny k sobě. Máme pokrytý měsíc. A co dál? Aby si děti užily prázdnin dosytosti, je skvělé zapsat je na nějaký tábor. Každé dítě má jiné zájmy a dle toho vybírejte i tábory. Máme tábory, které nejsou tématicky založené a pokud vaše dítko nechodí do kroužků během školního roku, můžete jej vyslat tam. Na druhé straně máme tábory se zaměřením na koně, zumbu, všelijaké sporty a vy můžete vybírat dle libosti.

Prázdniny u moře

Rodinné dovolené u moře si užijí jak děti, tak rodiče. Strávíte spolu pěkné chvilky daleko od běžných starostí a stereotypu. Díky slevovým portálům, jako je NewGo.cz si můžete vyhledat slevu na pobyt u moře a zpříjemnit tak prázdniny dětem i sobě.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.