Jaro v Jeseníkách

Chtěli byste dopřát sobě nebo svým blízkým jarní pobyt na českých horách? Dopřejte jim nebo sobě perfektní třídenní víkendový nebo všednodenní pobyt v Jeseníkách. Využijte slevy a zajeďte si do Jeseníků, kde na vás čekají krásné hotely a penziony. Všechny vám nabídnou komfortní ubytování, kde vám nebude nic chybět. Pokoje jsou vybaveny televizorem, internetovým připojením a také minibarem s výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů. Nechybí jim ani sprchový kout či vana s toaletou a dámy jistě ocení fén.

Po dobu svého pobytu si můžete odpočinout od každodenní přípravy jídel a můžete využít polopenze. Výborné snídaně jsou podávány formou švédských stolů. K večeři vás čeká výběr z široké nabídky české i mezinárodní kuchyně. V nabídce jsou i skvělé krajové speciality. Neváhejte a využijte slevy na pobyty v Jeseníkách! Prožijte krásné chvíle se svou rodinou, přáteli nebo s partnerem či partnerkou. Pojměte dovolenou po svém. Vypravte se na túru, romantickou procházku nebo se nechejte rozmazlovat na příjemných wellness procedurách.

Dovolená v Jeseníkách

Pojede-li vás víc, můžete si pronajmout celou chalupu v nádherném horském prostředí. Chalupy jsou skvěle vybaveny, mívají kapacitu až 20 osob, vlastní zázemí i parkování. Chalupy disponují 2 až 4 lůžkovými pokoji s komfortním vybavením a kuchyní, ve které můžete společně připravovat jídla. Využijte slevy na ubytování v Jeseníkách a užijte si poslední lyžování i nádhernou horskou krajinu těchto moravských hor. Můžete vzít s sebou rozvětvenou rodinu, přátele s dětmi nebo třeba své kolegy ze zaměstnání.

Upravované turistické trasy jistě potěší milovníky turistiky v pohádkově rozkvetlé přírodě. Mohou se po nich směle vydat až na nejvyšší horu Jeseníků, Praděd. Přivítejte jaro a rozlučte se se zimou na horách! Využijte slevy ve výši 40 – 60% na pobyty v Jeseníkách a vydejte se na cestu! Dovolená v České republice je stále oblíbenější. Prohlédněte si aktuální zájezdy do Česka a užijte si krásnou dovolenou se svými blízkými! Nebo můžete využít aktuální zájezdy k moři.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.