Léto na Šumavě se slevou

Vydejte se na jarní dovolenou společně se svými blízkými. Právě teď jsou pro vás připraveny slevy na pobyty na Šumavě! Užijte si prodloužený víkend a hřejivé jarní dny v krásném horském prostředí na čerstvém vzduchu. Je jen na vás, jak pojmete svou dovolenou na horách – možností je spoustu. Vypravte se na dlouhou procházku nádhernou krajinou nebo na náročnou horskou túru. Vyzkoušejte v poslední době velmi oblíbený nordic walking. Nebo jen relaxujte a nechejte se rozmazlovat na nejrůznějších wellness procedurách a odpočiňte si po náročném pracovním týdnu.

Výběr ubytovacích zařízení je opravdu pestrý. V nabídce je řada útulných penzionů, ale také moderní hotely s účelně zařízenými pokoji. Využít můžete i nejrůznějších hotelových služeb, které jsou nabízeny. Užijte si váš pobyt na horách do sytosti. Navštivte místní restaurace a ochutnejte tradiční českou kuchyni. Poseďte s přáteli u sklenky lahodného vína nebo kávy a užívejte si společné chvíle. Neváhejte a využijte slevy na ubytování na Šumavě! Prožijte se svou rodinou, přáteli, partnerem či přítelkyní nezapomenutelné zážitky na našich krásných českých horách.

Vydejte se na toulky Šumavou

Šumava se nachází na hranicích Česka, Německa a Rakouska. Nejvyšším vrcholem české části Šumavy je Plechý. Na území Šumavy se nachází také Lipenská přehrada. Za návštěvu jistě stojí lipenská Stezka korunami stromů, kterou ocení nejen děti, ale i dospělí. Zavítejte s rodinou na Šumavu a prožijte společné chvíle v krásném prostředí na čerstvém vzduchu. Využijte slevy na pobyty na horách!

Zažijte dovolenou přesně podle vašich představ. Vydejte se do přírody, za poznáním nebo jen relaxujte na příjemných wellness procedurách. Sauna, masáže, zábaly, perličková lázeň a nejen to čeká jen na vás. Zapomeňte na všední starosti, opusťte hlučná města a zažijte několik dní klidu v krásném horském prostředí. Neváhejte, jednejte rychle a využijte právě teď slevy na pobyty na Šumavě!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.