Na dovolenou s rodinou

Párkrát do roka máme jedinečnou příležitost strávit pěknou dovolenou společně s našimi dítky. Všichni bychom rádi jezdili po dovolených celý rok, jenže málo kdo má tu příležitost vzít si kdykoliv dovolenou a uvolnit finance pro více než jednu zimní či letní dovolenou během roku. Jste rodina založená spíše na zimní sporty? Potom období kolem vánoc je skvělou příležitostí vydat se s rodinou na hory. Máte rádi teplo, sluníčko a letní sporty? Pak vyrazte během hlavních prázdnin někam k vodě. Do zahraničí, či k velkým loužím v naší republice.

Slevy na letní rodinnou dovolenou

Pokud se chystáte za hranice, můžete využít mnoho slev na pobyty, které nabízí různé slevové portály, jako například JustJoy.cz. Pokud máte malé děti a vydáváte se k moři vlastím autem, vhodnou destinací je Chorvatsko. Teplé moře, hotely s možností all inclusive stravou, spoustu sportovního vyžití a příznivé ceny.

Chcete-li zůstat raději v Česku, vydejte se na Lipno, do Jeseníků, do Harrachova nebo na Moravu. Stačí si vybrat, jak chcete rodinnou dovolenou strávit. Aktivním odpočinkem nebo si raději poležíte u vody? Česko nabízí nespočet přírodních koupání a odpočinek u vody můžete proložit procházkami národních parků nebo provětrat kolo na cyklostezkách.

Slevy na zimní rodinnou dovolenou

Za horami nemusíte vyjíždět zrovna do Rakouska, abyste si dobře zalyžovali. Orlické hory jsou perfektním místem s udržovanými sjezdovkami a trasami pro běžkaře. Jeseníky, Bílá hora, Beskydy, Krkonoše také skýtají příležitosti k dobrému lyžování. Pokud potřebujete své děti naučit lyžovat, můžete se do toho se vší vervou pustit sami nebo jim zaplatit kurz a ochotné instruktory najdete takřka na každém vyšším kopci u nás. Využijte slevy na zimní rodinnou dovolenou a najděte si hotel, který bude vám i vaši rodině plně vyhovovat. Pokud si chcete během sportování odpočinout, vyhledejte si nejbližší wellness centrum a dopřejte si chvíle relaxace.

Čas strávený s dětmi na výletech a dovolených se každému rodiči vryje na dlouhou dobu do paměti. Po nějaké době uplynulé od dovolených se vytahují fotky a vzpomíná se na skvěle strávený čas pohromadě. Naplánujte si proto dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.