Nevšední exotika na Maledivách

V tropických vodách Indického oceánu se v délce 760 kilometrů rozprostírá království tisíců ostrovů a ostrůvků, které dohromady tvoří republiku Maledivy. Ideální podmínky místních vod, které jsou bohaté na kyslík, představují příznivé prostředí pro život korálů. Korály také tvoří a stále vytvářejí zdejší ostrovy, které se nazývají – atoly. Na Maledivách na vás čeká skutečný ráj. Nádherné bílé pláže, průzračně azurové moře, tropická vegetace, pestrý podmořský svět a přátelští místní lidé. Neváhejte a vydejte se na dovolenou na Maledivy.

Maledivy jsou skutečně ideálním místem pro klidnou dovolenou daleko od uspěchaného života a starostí všedních dní. Maledivy jsou také fantastickým cílem pro milovníky potápění či šnorchlování. Užijte si zábavu a vyzkoušejte některý z oblíbených sportů, jako například windsurfing, vodní lyžování, stolní tenis, volejbal, badminton či biliár. Ochutnejte exotickou místní kuchyni a poznejte nové chutě. Vybírejte z pobytů s polopenzí či službou all inclusive s neomezenou nabídkou pokrmů a nápojů. Vyberte si některý z last minute zájezdů na Maledivy a prožijte nezapomenutelné dny v ráji.

Exotické Maledivy

Ubytování na Maledivách je v typických bungalovech či vilkách, kde vám rozhodně nebude nic chybět. Vybírat můžete i z luxusnějších vodních bungalovů s pokoji s proskleným dnem a s privátní sluneční terasou. Samozřejmostí je TV se satelitem, privátní sejf či přístroj na přípravu čaje a kávy. Nespornou výhodou je přímý vstup do moře. Prožijte romantické dny se svým partnerem či přítelkyní v panenské přírodě Malediv. Odpočiňte si a užijte si prosluněné dny u moře.

Pokud vás lenošení na pláži omrzí, vydejte se na některý z výletů, například ranní či noční rybaření či nakupování v hlavním městě Malediv Malé. Užijte si i večery s hudbou či lekce aerobiku, které mnohé z místních resortů nabízejí. Na své si zde přijde skutečně každý. Zažijte exotiku tohoto tropického ráje a vydejte se na některý z leteckých zájezdů na Maledivy!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.