Vinařské pobyty na jižní Moravě

Jedna země, jedny klimatické podmínky a přesto tolik rozmanitých chutí! Tak by se dalo popsat vinařství v České republice. Na jejím území se nacházejí dvě velké vinařské oblasti – Čechy a Morava. Obě oblasti produkují velmi kvalitní vína, která se často umisťují na předních příčkách vinařských soutěží z celého světa. Tyto rozsáhlé oblasti se dále dělí na menší podoblasti a vinařství, z nichž každé má svá typická vína. Chuť a vůně těchto vín pak závisí na konkrétní lokalitě, kde se vinná réva pěstuje a samozřejmě také na jejím zpracování.

Vinařské pobyty na jižní Moravě

V tomto článku jsme se rozhodli zaměřit konkrétně na vinařskou oblast Morava, která se dále dělí na podoblasti: Znojemsko, Slovácko, Velkopavlovicko a Mikulovsko. Jižní Morava je proslulá svou vinařskou tradicí a každým rokem sem přijíždějí turisté z celé republiky (i ze zahraničí), aby zde prožili svou dovolenou a ochutnali klenoty zdejších vinných sklepů. Ideální dobou pro návštěvu Jižní Moravy je podzim, zejména v době vinobraní, což je slavnost sklizně vinné révy.

Při této příležitosti můžete nejen ochutnat vína celé řady vinařů, ale také si užít pestrý kulturní program a poznat tradice dané lokality. Dovolená na jižní Moravě je skvělým zážitkem, a to nejen pro milovníky vína. Zdejší krajina je totiž ideální pro turistiku a cyklistiku. Zabaví se zde tedy opravdu každý!

Slevy na vinařské pobyty

Vinařské pobyty jsou ideální příležitostí, jak si dopřát zajímavou dovolenou, na chvíli se oprostit od stresu všedních dní a relaxovat. Pokud si nemůžete vzít delší dovolenou, jsou pro vás nejlepší volbou víkendové vinařské pobyty, které můžete zakoupit například prostřednictvím slevových portálů. Výhoda nákupu na slevovém portálu je bezesporu cena – pobyty jsou zde totiž nabízeny se slevou 50 % i více! Za svou dovolenou tedy můžete výrazně ušetřit. Prohlédněte si aktuální slevy na vinařské pobyty a poznejte krásy jižní Moravy na vlastní oči!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.