Vzhůru za sluncem do Chorvatska!

Léto se pomalu blíží a vy začínáte přemýšlet o dovolené strávené na sluncem prozářených plážích? Plánujete- li zejména rodinnou dovolenou nebo romantický pobyt s partnerem, Chorvatsko je pro vás ideální. Díky nízké ceně zájezdů mohou rodiny výrazně snížit náklady na svou letní dovolenou a i mladí turisté mohou vybírat z široké nabídky destinací jak na pevnině, tak na chorvatských ostrovech, které jsou pro ně cenově dostupné.

V době, kdy je internet součástí takřka všech českých domácností, se otevírají zcela nové možnosti plánování dovolené. Už nemusíte pracně sbírat informace u jednotlivých cestovních kanceláří a navštěvovat jejich pobočky, což zabíralo značné množství času. Dnes vám stačí pouze navštívit webové stránky srovnávače zájezdů NewTravel.cz a můžete si pohodlně procházet nabídky desítek renomovaných cestovních kanceláří, včetně aktuálních slev na zájezdy na jednom místě. Porovnat můžete ceny zájezdů do Chorvatska, termíny, hotely, služby, dopravu a mnoho dalších parametrů.

Nejlepší letoviska chorvatské pevniny

Podíváte- li se na mapu Chorvatska, uvidíte více než 1770 kilometrů pobřeží, díky čemuž si zde můžete vybírat z nepřeberného množství turistických letovisek. Mezi nejlepší a také nejoblíbenější letoviska pevninské části Chorvatska patří bezesporu poloostrov Istrie a Makarská riviéra, která v sobě snoubí přibližně šest desítek menších letovisek a je ideálním místem pro dovolenou plnou sportu, ale i odpočinku. Mezi nejznámější letoviska Makarské riviéry patří například Baška Voda, Gradac a Tučepi. Dalšími zajímavými letovisky, která můžete navštívit na pevnině, jsou například Severní Dalmácie, Střední Dalmácie, Biograd na Moru, Koručula či Vodice.

Nejkrásnější ostrovy Chorvatska

Dovolená v Chorvatsku může mít nejrůznější podobu. Ať už klidný pobyt v rodinném apartmánu na pobřeží, luxus moderních letovisek nebo krásu zdejších ostrovů, které vám představí přírodu Jadranu v celé její kráse. Mezi nejkrásnější ostrovy Chorvatska patří zejména ostrovy Pag, Krk, Lošinj a Rab, které nabízejí svým návštěvníkům nádherné pláže, velmi čisté moře a ideální podmínky pro vodní sporty, jako je plavání, potápění nebo jízda na mořském kajaku.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.