Zakynthos, nezapomenutelná dovolená v Řecku

Zakynthos, neboli Zante, je jedním z nejzelenějších řeckých ostrovů a díky své nádherné krajině patří také mezi ty nejmalebnější. Všudypřítomná zeleň, bělostné pláže, skalní útesy, azurové moře a blankytně modrá obloha – to je Zakynthos, jak jej můžete poznat během své letní dovolené v Řecku.

Jižní Evropa je obecně velmi oblíbeným místem pro dovolenou. Není se čemu divit, když se právě zde nacházejí země oplývající přírodními i kulturními krásami. Co se týče kulturních památek, jen těžko byste hledali bohatší zemi, než je Řecko. Pyšní se velmi dlouhou historií, během níž určovalo chod evropských dějin. Z původní velmoci se stala vyhledávaná turistická destinace, která sice ztratila svůj dominantní vliv, ovšem z dob největší slávy si zachovala nádherné stavby, které dodnes fascinují cestovatele z celého světa.

Léto na Zakynthosu

Pokud se rozhodnete prožít letní dovolenou v Řecku, budete stát před nelehkým úkolem – vybrat destinaci. Řecko totiž nabízí nespočet nádherných míst, která se nacházejí jak na pevnině, tak na jeho ostrovech. Máte-li rádi svěží přírodu, čisté pláže a živá letoviska s kvalitními hotely a apartmány, pak prožijte své léto na Zakynthosu! Ostrov Zakynthos je rozhodně sázkou na jistotu. Plánujete-li svou první dovolenou v Řecku, ze Zakynthosu budete jistě nadšení! Pobřeží ostrova lemují četná turistická letoviska, která jsou oblíbená zejména mezi mladými turisty. Chcete-li si užít skvělou dovolenou plnou zábavy, sportu a odpočinku, zájezdy na Zakynthos jsou přesně pro vás!

Oblíbená letoviska Zakynthosu

Zakynthos je třetím největším ostrovem Jónského moře a rozkládá se na ploše 410 km2. Pobřeží lemující ostrov dosahuje délky přibližně 120 km, což je dostatek prostoru pro vaši dovolenou. Turistická letoviska lemují původní města ostrova a obvykle nesou také jeho název. Mezi oblíbená letoviska Zakynthosu patří například Tsilivi, Vassilikos, Tragaki, Kalamaki, Laganas a Argassi. Kompletní přehled všech letovisek ostrova Zakynthos, včetně aktuálních zájezdů na letní dovolenou naleznete na webových stránkách cestovní agentury NewTravel.cz.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.