Zimní dovolená na slovenských horách

Zima je již za dveřmi a vy stále netušíte, kam vyrazit na dovolenou? Nechce se vám cestovat příliš daleko, ale rádi byste si užili kvalitního lyžování či snowboardingu? Pak je jasnou volbou dovolená na Slovensku! Užijte si skvělý pobyt na horách s rodinou v krásném prostředí slovenských hor. Udělejte něco pro svou kondici a zdraví. Pohodlné ubytování v místních hotelech či útulných penzionech vám zajistí, že se budete cítit jako doma.

Nenechejte si ujít speciality místní kuchyně, především pak halušky na nejrůznější způsoby. Slovenské hory nabízí sjezdovky různých obtížností, kde si přijdou na své jak zkušení lyžaři, tak i úplní začátečníci. Vaše děti můžete svěřit do rukou zkušených instruktorů, kteří je naučí lyžařskému umění. Po celodenním sportování jistě přijde vhod návštěva některého z wellness center či termálních lázní, kde si v příjemně teplé vodě odpočinete a uvolníte namožené svaly po náročném dni. Užijte si skvělou dovolenou na Slovensku se vším všudy!

Vysoké Tatry

Vydejte se s rodinou do Vysokých Tater, jejichž centrum představuje Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Tatranská Lomnice. Starý Smokovec je díky své poloze vhodným výchozím bodem na různé výlety za zimními sporty a cestami do dalších částí Vysokých Tater. Vaše děti budou nadšené z několikakilometrové sáňkařské dráhy, na které se pobaví určitě i dospělí. Štrbské pleso je významným lyžařským střediskem, které je zároveň součástí komplexu Park snow Vysoké Tatry, kam patří i další areály jako například Tatranská Lomnica, Jakubkova louka, Starý Smokovec a Ždiar.

Dopřejte si zasloužený odpočinek po boku vašich nejbližších a vydejte se na dovolenou na Slovensku. Užijte si dosytosti jak aktivního odpočinku v podobě lyžování a dalších zimních sportů, tak i pasivního odpočinku. Navštivte místní termální lázně a poznejte jejich léčivé účinky na vlastní kůži. Využijte slevy na dovolenou na slovenských horách právě teď!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.