Montáže sádrokartonových interiérů provádí Sádrokartonáři Praha

Sádrokartony

Suché stavební zdící systémy – sádrokartony – mají celou řadu výhod. Kromě možnosti celoroční montáže je jejich velkou předností rychlost, přesnost a čistota stavění. Jsou také lehké a nezatěžují nadměrně budovu, mají dobré technické vlastnosti a vyhovují požární bezpečnosti.

Sádrokartony v Praze

Ze sádrokartonových desek dokáží vytvořit Sádrokartonáři Praha povrchy všech částí místností – nejenom příčky nebo sádrokartonové obklady obvodových stěn a stropů, ale i „hrubé“ podlahy. Sádrokartonové příčky mají nosnou konstrukci z oceli nebo ze dřeva. Pro zajištění tepelných a zvukově izolačních požadavků obsahuje vnitřek příčky izolaci z minerální vlny. V prostoru mezi deskami se tak dá snadno rozvést elektroinstalace, voda i kanalizace. Opláštění příčky může být jednoduché nebo dvojité.

Výhodou interiéru se sádrokartonovými příčkami je, že když zatopíme ve vychladlé místnosti, stěny se velice rychle ohřejí. Naopak však zase dochází k jejich rychlejšímu vychladnutí – oproti cihlovým příčkám a stěnám mají tedy zřetelně menší akumulační schopnost.

Věšení předmětů na sádrokarton

Lehčí předměty, jako jsou například světla, obrazy nebo malé skříňky, lze věšet na sádrokarton pomocí speciálních háčků nebo hmoždinek. U koupelnového vybavení (umyvadel, bidetu nebo závěsné toalety) musí být v sádrokartonové příčce zabudovány příslušné nosiče z pozinkované oceli, které jsou navíc upevněny do podlahy.

Sádrokartony nemusí být jen bílé

Nedílnou součástí návrhů sádrokartonových interiérů je jejich vhodně zvolená barevnost. Barvy se na sádrokartonových stěnách a stropech vyjímají obzvláště hezky, především kvůli dokonale hladkým plochám sádrokartonu, které lze jen těžko docílit klasickou mokrou technologií. Zkušení malíři z Prahy vám s návrhem barevných ploch nejen poradí, ale nabídnou vám i komplexní služby, jako jsou nátěry sádrokartonu, malování bytů a interiérů komerčních prostor nebo veřejných institucí.

Sádrokartonáři v Praze

Montáž sádrokartonu je rychlá a jednoduchá. Sádrokartonové desky tvoří dokonalý povrch stěn, příček i stropů. Sádrokarton již nelze považovat jen za levnou náhražku klasického zdiva či betonu. Sádrokartonáři v Praze provádí sádrokartonářské práce, montáže sádrokartonových konstrukcí a nabízí komplexní realizace sádrokartonových interiérů a vestaveb v regionu Praha a Středočeský kraj.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.