Colt M4S-System full metal – CYMA

Airsoft zbraň Colt M4S-System full metal – CYMA – Airsoft – je replikou zbraně CM008. Vyrobená je z kovu a vysoce kvalitního ABS plastu s velkou pozorností na jednotlivé detaily. Zatímco tělo je kovové, rukojeť a pažba jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Předpažbí je vyrobené technologií CNC.

Airsoftové zbraně je skvělou volbou pro boj na střední vzdálenosti. Vnitřní hlaveň je dlouhá, bronzová o délce 363 mm a tím v kombinaci s vysokou úsťovou rychlostí zaručuje velmi dobrý výkon a přesnost. Teoretický dostřel této zbraně je více jak 54 m.

Zásobník ke zbrani je kovový s celkovou kapacitou 300bb. Mechanismus zásobníku je točný. Replika zbraně je vybavena kovovou Hop-UP komorou. Uvnitř zbraně se nachází i standardní mechabox V2 a v tomto případě byl ještě dodatečně upraven a zesílen. Další zesílené součástky jsou kovová ložiska, ocelová kola s přímým ozubením, rovná hlava pístu a trn pružiny. Použití pružiny o síle M120 dosahuje replika zbraně úsťové rychlosti více jak 125-130 m/s.

Režim střelby je jednotlivě dávka, ráže je 6 mm. Délka airsoft zbraně je 780/860 mm, hmotnost zbraně je 3320 g.

Model této zbraně je plně kompatibilní s produkty od společnosti Tokyo Marui, SHS, Guarder, Cyma nebo GFC. Díky této skutečnosti jsou snadno k dostání náhradní a tuningové díly.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.