Nádherné ostrovy Malediv

Kdo nikdy nesnil o exotické dovolené na panenských ostrovech s dlouhými písečnými plážemi zalitými sluncem a vysokými palmami? Tento sen se vám může splnit, vydáte-li se na Maledivy tvořené více než tisícem ostrovů a ostrůvků, které jsou opravdovou perlou Indického oceánu a ideálním místem pro potápění a šnorchlování.

Mezi nejkrásnější ostrovy Malediv patří bezesporu Atol Severní Male, Jižní Male a Atol Ari, které můžete navštívit s četnými zájezdy cestovní agentury New Travel.cz a užít si nevšední chvíle se svými blízkými.

Atol Severní Male

Atol Severní Male patří mezi nejkrásnější ostrovy, které můžete na Maledivách navštívit. Pyšní se více než 25 pobřežními letovisky s moderními hotely, nádhernými písečnými plážemi, tradičnými palmovými chýšemi na pobřeží a ideálními podmínkami pro nejrůznější druhy sportu. Velmi oblíbeným sportem na atolu Severní Male je potápění, které sem láká turisty z celého světa.

Díky nádherným korálům, vynikající viditelnosti a bohatému podmořskému životu jsou ponory v oblasti Atolu Severní Male fantastickým zážitkem, který je dostupný nejen zkušeným potápěčům, ale také naprostým začátečníkům, pro něž jsou připraveny kurzy potápění pod vedením profesionálních instruktorů. Při návštěvě Atolu Severní Male si rozhodně nenechte ujít také výlet do hlavního města Thulusdhoo, kde na vás čeká moderní turistické zázemí i vynikající podmínky pro surfing.

Atol Jižní Male

Dalším nádherným korálovým atolem Malediv je Atol Jižní Male, neboli také South Male Atol, který je unikátním přírodním pokladem jižní Asie. Naleznete zde nejen nádherné pobřežní scenérie s bělostnými plážemi a kokosovými palmami, ale také nádherné korálové útesy a rozmanitý podmořský život vytvářející ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Můžete zde spatřit nejen mořské želvy, ale také hejna drobných korálových rybek i větší pelargické ryby, podmořské jeskyně a kanály, které jsou typickým znakem tohoto atolu a ideálním místem pro podmořské safari. Dovolená na Atolu Jižní Male je jedinečným zážitkem pro všechny milovníky exotiky, písečných pláží a průzračného moře, které dodá vaší dovolené nevšední kouzlo a lesk.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.