Pokládka laminátové podlahy s Podlaháři Plzeň je rychlá a kvalitní

Laminátové podlahy

Moderní laminátové podlahy se staly nejžádanějšími podlahami tohoto století. Spojují v sobě vzhled dřeva s relativně snadnou instalací – jsou odolné, tiché a nenáročné na údržbu a především levnější než dřevěné podlahy. Laminátové podlahy se mohou pochlubit obrovským výběrem dekorů a skvělými vlastnostmi.

Proč jsou laminátové podlahy v moderních interiérech tak oblíbené? Klíčem je jejich konstrukce. Podlahoví výrobci zajišťují trvanlivý výrobek, který vydrží při správné údržbě několik desetiletí.

Podlaháři v Plzni

Aby jste mohli využívat všechny výhody, které vám laminátové podlahy nabízejí, využijte jednu z nabídek zkušených podlahářů. V regionu Plzeň a Plzeňský kraj vám nabízí své služby Podlaháři Plzeň. Specializují se na podlahářské práce, renovace dřevěných podlah, instalace korkových podlah, montáže masívních dřevěných podlah, pokládky lepených i plovoucích podlah, pokládání parket, linolea i koberců.

Jaký typ laminátové podlahy vybrat?

Většina lidí hledá levnější řešení a právě laminátová podlaha pomáhá k dosažení konečného efektu vašeho interiéru.
Svrchní pohledová část laminátové podlahy je tvořena potištěným papírem, na který je možné natisknout prakticky cokoli. Můžete si tedy vybrat design dřevěné podlahy, korek, kámen a další vzory.
Jedním z hlavních důvodů, proč si laminátovou podlahu nejspíš vyberete bude to, že může být nainstalována prakticky kdekoli. Se svými dotazy se obraťte na zkušené podlaháře z Plzně, kteří nabízí a pokládají podlahy několika vybraných evropských výrobců, jejichž sortiment mají léty praxe prověřen.

Laminátové podlahy jako dřevěné podlahy

Laminát je druh podlahy, který vypadá dobře v kterékoli části interiéru. Vyhovuje všem stylům a je relativně levný. Laminátová podlaha se velmi snadno udržuje a to se stane asi hlavním kritériem při jejím výběru. Tento druh podlahy se také velmi snadno instaluje, protože většina laminátových lamel je již opatřena zaklapávacími zámky a tak není potřeba žádné lepidlo. Aniž by vás to stálo příliš mnoho peněz, dostanete vzhled jaký vám mohou poskytnout masivní dřevěné podlahy.

Podlahářské práce s Podlaháři Plzeň

Podlahy je třeba nejen vybrat, ale hlavně kvalitně položit. Zkušení podlaháři Plzeň vám pomohou nejen s výběrem vhodného typu podlahy, ale hlavně s její pokládkou. Laminátové podlahy lze pokládat téměř všechny podklady. Před samotnou pokládkou je nutné podklad řádně očistit a je vhodné použít tepelnou a hlukovou izolaci (Mirelon). Podlaháři denně s podlahami pracují a své práci rozumí.

Běžná údržba laminátové podlahy:

I když jsou laminátové podlahy robustní, vyvarujte se jejich namáčení vodou. Je to velmi důležité, pokud chcete, aby vaše nová plovoucí laminátová podlaha vydržela co nejdéle. Mnoho vlhkosti laminát zvlní.
Většina laminátových podlah je speciálně ošetřena, takže nepřitahují prach. Podle potřeby použijte vlhký hadr nebo mop z mikrovláken a čistící prostředek určený na tento typ podlah.

Odstraňování skvrn z laminátových podlah:

Pečlivě si prostudujte návod k udržování vaší laminátové podlahy. Na odolné skvrny bude někdy potřeba použít kapku acetonu nebo ředidla, ale vždy se řiďte pokyny výrobce.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.