Tablet iPad a servis Apple v regionu Olomouc

Tablet Apple iPad

Apple iPad je ploché zařízení s tloušťkou pouhých 1,3 centimetrů a váhou cca 700 gramů. Má 9,7 palcový citlivý dotykový displej Multi-Touch (vícedotykový) s vysokým rozlišením.
iPad je přenosný počítač typu tablet od společnosti Apple. Používá iPhone OS a lze ho použít k práci s různými multimediální formáty, včetně novin, časopisů, knih, učebnic, fotografií, videí, hudby, textových dokumentů, tabulek a videoher. iPad má kryt vyrobený z recyklovatelného hliníku a jeho standardní displej, který je energeticky úsporný díky podsvícení LED, neobsahuje rtuť a je vyroben ze skla bez obsahu arzénu.
Prodává se od března 2010 (v Čechách oficiálně od 29.11.2010) a Apple iPad je první tablet, kterému se podařilo masově prorazit a rozšířit se mezi koncové uživatele.

Servis Apple iPad v Olomouci

První, čeho si při používání iPadu všimnete, je rychlost a samozřejmost, jak vše funguje. Reakce jsou okamžité, přetočení displeje je rychlé a plynulé. Na nic nečekáte, vše funguje v reálu ještě lépe, než jste si přáli či očekávali. Když ale vše nefunguje tak jak má, kontaktujte pozáruční servis Apple iPad ve vašem městě. Servis iPad provádí opravy a upgrade všech typů tabletů iPad zakoupených v ČR i v zahraničí.

Servis iPad Olomouc

Servis iPad Olomouc poskytuje softwarovou podporu a provádí pozáruční servis všech typů tabletů Apple iPad. Servis iPad zajišťuje servis tabletů iPad ve standardních sedmidenních i expresních lhůtách (4–24 hodin).

Náhradní díly iPad a opravy iPadů

Servis iPad Olomouc poskytuje veškeré pozáruční opravy tabletů iPad ve městě Olomouc a okolí. Jejich výhodou jsou zkušení servisní technici, kteří mají na skladě základní náhradní díly iPad všech servisovaných typů a také moderně vybavené servisní pracoviště.
Servis iPad zajistí odvoz iPadu do servisu ze jakéhokoli místa ve městě Olomouc a z okolních obcí. Technici provedou vstupní diagnostiku iPadu, zašlou vám cenovou nabídku opravy iPadu a budete-li s ní souhlasit, iPad vám opraví. Po opravě vám iPad opět doručí zpět.

Opravy iPad v Olomouci

Společně s klesající cenou nových tabletů iPad, úměrně klesá také cena náhradních dílů. Náhradní díly iPad nakupuje Servis Apple iPad z velké části přímo u světových distributorů dílů. Díky špičkovému vybavení servisních pracovišť probíhá servis iPad efektivně a s vysokou úspěšností, čímž trvale snižuje Servis iPad své provozní náklady a vytváří prostor pro trvalý pokles cen servisních prací. Takto zajišťuje Servis iPad Olomouc trvale nízké ceny náhradních dílů iPad i práce servisních techniků.
O rentabilitě oprav iPad vypovídají statistiky – přes 80% přijatých zakázek Servis iPad Olomouc na žádost zákazníků realizuje, tzn. že zákazníci vyhodnotí jejich cenovou nabídku na opravu iPad jako rentabilní a dají s nabízenou cenou opravy iPadu svůj souhlas. Jinými slovy – většina cenových nabídek oprav iPad se zákazníkům u Servisu iPad z Olomouce vyplatí.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.