Praha nebo venkov, všude žijí lidé

Najednou se Vám během minuty zbortí všechny Vaše plány a sny. Nemůžete je z nějakých příčin plnit. Dokonce se může stát i to, že podlehnete depresím nebo nezvladatelným stavům úzkosti, které už sami nedokážete zvládnout. Ani přítelkyně nebo přítel Vám už nedokážou pomoci. Ale pokud Vám navrhnou, abyste začali navštěvovat Psycholog Praha, nebraňte se tomu. Myslí to dobře. Mají Vás rádi.

Říká Vám něco syndrom vyhoření

Pokud máte s tímto stavem psychického vyčerpání osobní zkušenost, pak Vám opravdu není, co závidět. Profesionální vyprahlost je skutečně nezáviděníhodný stav. Tento jev se nejčastěji objevuje u profese učitelské, nebo jednoduše u profesí, které pracují s lidmi. Tito lidé prochází tak častým stresem, že se z něj nakonec stane stres chronický. Pak je zapotřebí léčby. To je jisté. Psychoterapií v Praze se dá s touto vyprahlostí opravdu něco dělat. Někdy dokonce lidé musí změnit profesi, protože si už neumí představit návrat tam, kde potíže začaly.
EMDR terapie Vám pomůže najít řešení

Psychoterapie Praha

Člověk je tvor, který je zatím na nejvyšším žebříčku evoluce. Je to složitý organismus, kterému velí rozum, ale i city. Někdy v rozhodování vítězí rozum, jindy je rozum zakalen city. Tím, a mnohým dalším, se liší od ostatních živých bytostí na naší zeměkouli. Člověk pod tíhou citů, nebo naopak pod tíhou logického myšlení učiní rozhodnutí, která nebyla zrovna nejvhodnější. Tím se pak dostává do slepé uličky, ze které už mnohdy nedokáže najít cestu zpět. EMDR terapie je vědní disciplína, která Vám dokáže pomoci najít řešení nebo cestu.

 Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.